LSMU projektui – apdovanojimas Finansų ministerijos konkurse

Gegužės 24 d. Klaipėdos koncertų salėje Finansų ministerija organizavo 10-uosius geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus.

„Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) vykdomas projektas „Lietuvos aukštųjų mokyklų žinomumo ir prestižo didinimas Kazachstane, studijų Lietuvoje populiarinimas“, Nr. 09.3.1ESFAV709010001 pateko į pažangiausių ir aktualiausių 2014–2020 m. ES fondų projektų gretas ir laimėjo nominacijoje „Už proveržį į užsienio rinkas“.

Burės – Europos Sąjungos struktūrinių investicijų, suteikiančių galimybę judėti pirmyn, kurti gražesnį, patogesnį gyvenimą kiekvienam iš mūsų, skatinti inovacijas, darbo vietų kūrimą, ekonomikos augimą, greitai gerinti sąlygas dirbti ir investuoti Lietuvoje, simbolis.

Nuo 2006 m. sėkmingai su Kazachstanu bendradarbiaujančio LSMU projektas suteikė realių galimybių Lietuvos aukštojo mokslo ir studijų institucijų pastangoms skatinti tarptautiškumą: pavyko pritraukti Kazachstano studentus nuolatinėms studijoms, vykdyti įvairius trumpalaikius kursus, stažuotės, seminarus, dalyvauti bendruose projektuose ir kitose veiklose ir parduoti edukacines bei mokslo, ekspertines paslaugas Kazachstanui. Paslaugų vertė nuolat didėja ir jau sudaro kelis šimtus tūkstančių eurų.