LSMU įteikti diplomai Gyvensenos medicinos ir Veterinarinės medicinos absolventams

Paskutinė kalendorinės žiemos diena – vasario 28-oji – Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) buvo neeilinė – iškilmingo LSMU Senato posėdžio metu įteikti magistro diplomai Veterinarinės medicinos ir Gyvensenos medicinos studijų absolventams. „Tai yra labai svarbi diena jums ir jūsų artimiesiems, kurie patikėjo jus mūsų Universitetui. Šalia didžiulės atsakomybės mums tai yra didžiulė garbė“, – diplomų įteikimo šventės dalyvius sveikino LSMU Senato pirmininkas, LSMU MA Kardiologijos instituto direktorius prof. Rimantas Benetis.

Diplomuotus veterinarinės ir gyvensenos medicinos specialistus sveikinęs LSMU Veterinarijos akademijos kancleris prof. Mindaugas Malakauskas teigė, kad diplomas simbolizuoja darbą ir pastangas, investuotas į studijas Universitete. „Tikiu, kad jūs savo darbais garsinsite ir kursite Lietuvą, bet ir nepamiršite, kad jūsų sėkmės kelias prasidėjo Universitete“, – teigė prof. Midaugas Malakauskas. Kancleris palinkėjo, kad specialybė netaptų rėmais, kurie apriboja, ir paragino siekti to, ko trokšta širdis.

Vasario 28-ąją vykusi diplomų įteikimo šventė ypatinga tuo, jog šią dieną studijas LSMU baigė pirmoji Gyvensenos medicinos absolventų laida. „Ačiū, kad nepabūgote ir pasirinkote šią visiškai naują ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, studijų programą ir šiandien tapote mūsų pirmaisiais ambasadoriais. Pasirinkote sunkų ir atsakingą kelią, todėl linkiu toliau taip pat atkakliai siekti savo tikslų“, – pirmuosius diplomuotus gyvensenos medicinos specialistus sveikino LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto dekanė prof. Ramunė Kalėdienė.

Naujuosius Universiteto absolventus su studijų pabaiga sveikino ir Veterinarijos fakulteto dekanė prof. Vita Riškevičienė. Ji pritarė prof. Mindaugui Malakauskui sakydama, jog gyvenimo kelyje reikės mokėti išeiti iš savo prigimtinio ribotumo. „Jūsų pasirinktoji profesija – tai pasišventimo kitiems dovana. Džiaukitės šia dovana ir ja dalinkitės su kitais“, – šventės dalyviams kalbėjo prof. Vita Riškevičienė.

Be Universiteto atstovų, diplomų įteikimo šventės dalyvius sveikino ir Seimo nariai bei politikos atstovai.

LSMU iškilmingo Senato posėdžio metu Veterinarijos fakulteto absolventams įteikti Veterinarinės medicinos magistrų, o Visuomenės sveikatos fakulteto absolventams – Gyvensenos medicinos studijų magistro diplomai.

Daugiau akimirkų iš diplomų įteikimo šventės galite rasti LSMU „Facebook“ puslapyje: https://goo.gl/XnXQ2T.