LSMU įteiktas apdovanojimas už Kokybiškiausią programos „Erasmus+" aukštojo mokslo sektoriaus veiklos organizavimą

Lapkričio 14 dieną Vilniuje moderniame verslo ir konferencijų centre „k29“ buvo išdalytos 2017 metų Švietimo mainų paramos fondo „Kokybės konkurso“ statulėlės, kurias nugalėtojams įteikė Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė ir Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas. LSMU šiuose apdovanojimuose įvertintas už Kokybiškiausią programos „Erasmus+“ aukštojo mokslo sektoriaus veiklos organizavimą.

LSMU 2015–2016 m. m. Erasmus+ projektų ataskaitos buvo įvertintos 100 iš 100 balų, įgyvendinimas bei lėšų panaudojimas taip pat siekė 100 proc. 2015–2016 m. m. išsiųsti 225 mobilumo dalyviai. Universitetas pasiekė puikių rezultatų garantuodamas mobilumo kokybę. 95 proc. išvykstančių studijoms bei 98 proc. išvykstančių praktikoms studentų ir 100 proc. išvykstančių darbuotojų buvo labai patenkinti savo mobilumu. Tą patį galima pasakyti ir apie 92 proc. atvykstančių studentų ir 95 proc. atvykstančių darbuotojų.

Nuo 2015 m. LSMU organizuojami ne tik įprasti Erasmus+ mainai programos šalyse, bet pradėtas bendradarbiavimas su šalimis partnerėmis. 2015–2016 m. m. sėkmingai įvykdyti dėstytojų mainai su Kazachstano aukštojo mokslo institucijomis. Šiuo metu bendradarbiaujama jau su 9 šalimis partnerėmis: Australija, JAV, Izraeliu, Ukraina, Libanu, Tadžikistanu, Kazachstanu, Serbija ir Moldova.

2017 m. programa Erasmus+ švenčia savo 30 m. jubiliejų. Erasmus+ yra pagrindinė studentų bei dėstytojų / personalo mainų programa Universitete ir viena iš esminių priemonių siekiant LSMU strateginėse plėtros gairėse numatytų tikslų: ugdyti Universiteto bendruomenės tarptautiškumą, tarptautinius Universiteto ryšius išplėtoti į strategines partnerystes ir projektus, plėtoti studijų ir mokslo tarptautiškumą, skatinti akademinius mainus, siekti didesnio atvykstančiųjų skaičiaus ir kt.

LSMU Akademinių mainų skyriaus informacija

Nuotraukų autorius: M. Sirusas

Nuotraukoje iš kairės: Tarptautinių programų koordinatorė Žaneta Dičkutė, Akademinių mainų skyriaus vedėja Jurgita Belickė, Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė.