Kviečiame dalyvauti Lietuvos mokinių sveikata: stebėsena, iššūkiai ir geroji patirtis

                                  

 

KVIETIMAS
Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija

Lietuvos mokinių sveikata:

stebėsena, iššūkiai ir geroji patirtis

 

2017 m. vasario 1 d. 9 val.

LSMU „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras

A-205 auditorija

Sukilėlių pr. 13, Kaunas

 Vaikų sveikata ir gyvenimo kokybė – tai šalies ateitis

Siekiant geriau pažinti vaikų sveikatos poreikius ir uždavinius, Europoje daugiau nei prieš trisdešimt metų pradėta įgyvendinti ilgalaikė Mokinių sveikatos ir gyvensenos tyrimo programa – HBSC (Health Behaviour in School-aged Children). Šioje tyrimų programoje dalyvauja 45 Europos ir Šiaurės Amerikos šalys. Tai yra vienas žinomiausių ir plačiausiai naudojamų informacijos šaltinių apie mokinių sveikatą ir gyvenseną visame pasaulyje. Lietuva į šią tyrimų programą įsitraukė prieš 25 metus – per ketvirtį amžiaus sukaupta daug informacijos apie mūsų šalies vaikų savijautos, elgesio ir gyvensenos pokyčius, sveikatos išteklius bei rizikos veiksnius.

Ši tarptautinė konferencija – tai ne tik noras pasidalinti ilgo ir prasmingo darbo rezultatais, bet ir galimybė mokslininkams bei praktikams kartu aptarti aktualiausius vaikų sveikatos puoselėjimo uždavinius, laukiančius iššūkius ir jų sprendimo galimybes.

Norintys dalyvauti konferencijoje iki 2017 m. sausio 25 d. turi registruotis el. paštu (sti@lsmuni.lt), nurodydami savo vardą, pavardę, darbovietės pavadinimą, pareigas ir el. pašto adresą.

 

Išsami konferencijos programa

 

 

Kontaktinis asmuo:

Laura Miščikienė

LSMU MA VSF Sveikatos tyrimų instituto administratorė

Tel. 37 407 930, el. paštas: sti@lsmuni.lt