Krepšinio žvaigždės prieš Europos čempionatą užsuko pas sergančius vaikus

Krepšinio žvaigždės prieš Europos čempionatą užsuko pas sergančius vaikusPrieš tarptautinį turnyrą Graikijoje grupė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų rado laiko apsilankyti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų Vaikų ligų klinikoje. Ten Rimanto Kaukėno fondas organizavo tradicinį renginį „Mūsų viltis“.

Į ligoninę atvykę Jonas Valančiūnas, Mindaugas Kuzminskas, Robertas Javtokas ir Domantas Sabonis pirmiausia aplankė sunkiausius ligonius – onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Būtent šiame skyriuje gulinčiais pacientais jau pusketvirtus metus rūpinasi Rimanto Kaukėno fondas.

„Esu čia ne pirmą kartą. Ateityje, kiek bus galimybių, tiek ir pasinaudosiu. Jei tik gali kam suteikti džiaugsmo ir praskaidrinti dieną, kodėl to nedarius. Tai turininga ir gera diena“, – sakė ne pirmus metus prie Rimanto Kaukėno fondo veiklos prisidedantis M. Kuzminskas.

Krepšininkai su vaikais greitai atrado bendrą kalbą, kartu fotografavosi, dalijo autografus. Tęsdami Rimanto Kaukėno fondo akciją „Perduok kamuolį sergančiam vaikui“, krepšininkai visiems skyriaus pacientams išdalijo Lietuvos krepšinio federacijos rėmėjo „Molten“ kamuolius su linkėjimais sveikti.

Vėliau krepšininkai persikėlė į Vaikų klinikos konferencijų salę, kur jų laukė apie šimtą Vaikų ligų klinikos pacientų, jų tėvelių ir Klinikų personalo atstovų. Tėvai, atlydėję ligonius, taip pat noriai dalyvavo renginyje. Krepšininkai dalyvavo viktorinose ir žaidimuose, atsakinėjo į vaikų klausimus, dalijo autografus ir fotografavosi su renginio dalyviais.

Renginio metu savo pasirodymus vaikams dovanojo dainininkai Diana Dargienė su dukra Une, Klarkas, renginį vedė Karolis Tiškevičius, o vaikus spalvotais balionais pradžiugino „Balionų karaliai“.

LSMU inf.