Spausdinti

Konkursas įtraukiojo ugdymo studijų stipendijoms laimėti

Autizmo spektro sutrikimų (ASS) skaičius visame pasaulyje – vienas iš sparčiausiai augančių. Lietuvoje ši problema taip pat itin opi, o specialistų, gebančių dirbti su ASS turinčiais vaikais, labai trūksta.

Todėl LR Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru skelbia konkursą magistro studijų programos užsienyje stipendijoms laimėti.

Visi, ketinantys savo ateitį sieti su įtraukiuoju ugdymu, kviečiami dalyvauti ir įgyti magistro laipsnį pasauliniuose universitetuose.

Konkurso sąlygos:

  • norintys dalyvauti atrankoje turėtų būti ketinantys studijuoti/įstoję/studijuojantys magistro studijų programoje, skirtoje ASS, užsienyje;
  • užpildytą paraiškos formą pateikti Ugdymo plėtotės centrui;
  • kandidatai, priimti į ASS magistro studijų programas užsienyje, kviečiami motyvaciniam interviu. Sėkmingai praėjus interviu, pateikiamas pasiūlymas. Jame nurodoma, kokia studijų kaštų dalis bus kompensuojama (iki 5 tūkst. Eur).

Kviečiame teikti paraiškas ir dalyvauti atrankoje!

Daugiau informacijos:

http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/galimybe-su-valstybes-parama-uzsienyje-igyti-magistro-diploma-is-autizmo-spektro-sutrikimu-studiju-programu

https://www.upc.smm.lt/naujienos/spec/konkursas.php