Jubiliejiniai veterinarinės medicinos magistrų diplomai

Jubiliejiniai veterinarinės medicinos magistrų diplomaiKovo 2 d. LSMU Veterinarijos akademijoje 111 absolventų LSMU rektorius prof. R. Žaliūnas įteikė veterinarijos gydytojo diplomus ir suteikė magistro kvalifikacinį laipsnį.

Tai jubiliejinė LSMU Veterinarijos akademijos absolventų karta. Šių metų rugsėjį LSMU Veterinarijos akademija švęs savo 80-ąjį jubiliejų.

Veterinarijos gydytojo diplomus su pagyrimu gavo Daumantas Pekšys, Aistė Šiaučiūnaitė, Rasa Šimoniutytė.

LSMU Veterinarijos akademijos iškilmių salėje veterinarinės medicinos studijas baigusius magistrus sveikino LR žemės ūkio, LR švietimo ir mokslo, LR sveikatos apsaugos ministerijų atstovai, LSMU vadovybė, LR Seimo nariai, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei Kauno miesto ir rajono savivaldybės atstovai, absolventų artimieji.

LSMU Veterinarijos fakulteto dekanė prof. V. Riškevičienė sveikindama absolventus akcentavo: „Visada prisiminkite, kad veterinarijos gydytojo profesija yra daugiau nei profesija – ji privalo tapti jūsų gyvenimu, kuris jums nepataikaus.“

LSMU VF dekanė perskaitė LSMU Veterinarijos akademijos kanclerio prof. H. Žilinsko sveikinimą: „Sveikinu LSMU Veterinarijos akademijos jubiliejinius (80-asis LSMU VA  jubiliejus) absolventus su naujo gyvenimo pradžia ir didele atsakomybe, linkiu sėkmės asmeniniame gyvenime ir karjeroje. Jūs nudžiuginot patys save, ir savo artimuosius, džiaugiuosi, kad pakako valios, ryžto ir darbštumo pasirinkus veterinarinės medicinos studijas.“

LSMU rektorius prof. R. Žaliūnas pasidžiaugė: „Jums pavyko subalansuoti studijas su studentišku gyvenimu. Jūs patys laimingiausi žmonės šiandien. Mus ir šiandien vienija sveikata. Asmeniškai tariu ačiū dėstytojams, jūsų tėvams, artimiesiems, kurie investavo į jus ir jūsų konkurencingas veterinarinės medicinos studijas. Išskirtinę padėką reiškiu tiems, kurie atstovavo LSMU. Kviečiu nepamiršti savo Alma Mater, kurios durys atviros tiems, kurie nori ir geba tobulėti. Jūs – ateities mokslininkai.

 

Jolanta Jonikienė