Izraelyje vyko stojamasis egzaminas į LSMU

Liepos 5-7 d. Tel Avive Tarptautinių ryšių ir studijų centro tarptautinių programų koordinatorės Rūta Antanaitienė ir Laima Dobilienė organizavo stojamuosius egzaminus į studijas anglų kalba. 

LSMU Izraelyje bendradarbiauja su agentūromis (M.D. International Studies LTD, Overseas Medical Education College, ELOR – Medical Services and Rehabilitation), kurios kviečia jaunuolius studijuoti LSMU. Stojamuosius egzaminus laikė agentūrų pakviesti  34 jaunuoliai ir 3 individualiai užsiregistravę kandidatai.

Sėkmingai egzaminą išlaikė 22 stojantieji, kurie buvo pakviesti studijuoti Medicinos, Odontologijos, Farmacijos ir Veterinarinės medicinos studijų programose.

Pastebima, kad dažnai studijas LSMU rekomenduoja esami studentai ar absolventai. Universiteto atstovėms buvo malonu susitikti net su 3 šiuo metu studijuojančiais studentais iš Izraelio, kurie atvyko kartu su savo artimaisiais į egzaminą.

Po egzaminų vyko LSMU pristatymai, kuomet būsimieji studentai buvo supažindinti su universiteto struktūra, studijų programomis ir studentų gyvenimu. Džiugu, kad liepos 6 d. universitetą pristatyti padėjo LSMU absolventai Boris Abayev ir Sami Moradian, kurie pasidalijo savo prisiminimais, nuomone apie studijas Lietuvoje ir mielai atsakė į susirinkusiųjų užduotus klausimus.

Vizito į Izraelį metu universiteto atstovės susitiko su absolventais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Absolventas Daniel Raif studijas baigė 2010 m. Medicinos fakultete ir šiuo metu atlieka rezidentūrą Izraelio ligoninėje (Tirat Carmel Mental Health Center). Absolventai Sami Moradian ir Boris Abayev baigė studijas Odontologijos fakultete ir šiuo metu dirba gydytojais odontologais Izraelio gydymo įstaigose. Absolventai džiaugiasi, kad pasirinko studijas LSMU ir savo dabartine profesine veikla. Malonu, kad absolventai Daniel Raif ir Boris Abayev sutiko būti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atstovais, į kuriuos galės kreiptis besidomintys studijomis universitete ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

TRSC inf.