Spausdinti

Įvyko tradicinis teniso turnyras LSMU rektoriaus taurei laimėti

Įvyko tradicinis teniso turnyras LSMU rektoriaus taurei laimėtiVasariškai šiltą ir saulėtą antrąjį gegužės savaitgalį Kaune, Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centro teniso aikštyne, įvyko šeštasis teniso turnyras Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) rektoriaus taurei laimėti. Turnyrą organizavo Lietuvos gydytojų teniso sąjunga (LGTS),  tradiciškai renginį rėmė LSMU ir Lietuvos gydytojų sąjunga (LGS).

Turnyre dalyvavę medikai varžėsi  penkiose grupėse. Po atkaklių kovų moterų grupės nugalėtoja tapo daugkartinė vienetų ir dvejetų čempionė Birutė Adomavičienė, įveikusi Ligitą Mačinskienę, o trečiąją vietą iškovojo Eglė Vindašiūtė. Vyrų iki 39 metų grupės finale Mantą Šidlauską įveikė Alfonsas Genys, trečiąją vietą užėmė Olegas Deduchovas. Tarp 40–50 metų vyrų stipriausias buvo Martynas Jocys, antrojoje vietoje liko Mindaugas Neverauskas, trečiojoje – Dalius Drunga. Vyrų 50–60 metų grupėje visus varžovus įveikė Emilis Subata, finalinėje kovoje jam nusileido Gintaras Marazas, o trečiosios vietos prizą atsiėmė Alvydas Pukas. Šioje grupėje varžęsis LSMU rektorius, LGTS prezidentas Remigijus Žaliūnas laimėjo paguodos taurę. Vyresnių nei 60 metų vyrų grupėje niekas neįveikė Antano Šato, antrąją vietą užėmė Antanas Černikis, o trečiąją – LGTS garbės prezidentas Jonas Girskis.

Tradiciniame turnyro vakarėlyje dalyvavo sveikatos apsaugos ministras Juras Požela, LGS prezidentas Liutauras Labanauskas, LSMU vadovai, kortuose kovoję medikai ir aktyviai juos palaikantys kolegos. LSMU rektorius Remigijus Žaliūnas dėkojo turnyro organizatoriams ir pasidalijo džiugia žinia – 2019 metų Pasaulio gydytojų teniso čempionatas vyks Kaune. Sveikindamas susirinkusius sporto aistruolius, pats laisvalaikiu tenisą žaidžiantis ministras J. Požela linkėjo sklandaus pasirengimo šiai neeilinei šventei. Tam ministras patarė suvienyti sporto institucijų, universitetų bei Kauno miesto savivaldybės pajėgas ir išreiškė viltį po trejų metų vėl susitikti su dar gausesne bendraminčių kompanija.