Spausdinti

Išvykoje į paukštyną – pažintis su praktikos galimybėmis

Lapkričio 28 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademijos Gyvūnų mokslų fakulteto I ir II kursų studentai, lydimi dr. Sauliaus Alijošiaus, lankėsi akcinėje bendrovėje ,,Vilniaus paukštynas“.

Vizito metu Asta Jučienė studentams aprodė paukštidę ir supažindino su paukščių auginimo technologijomis, reikalavimais, taikomais paukščiams auginti. Vėliau studentai buvo susipažindinti su paukščių skerdimu ir skerdenų išpjaustymu bei su modernia europine įranga, naudojama paukščių skerdime.

Susipažinimas su įmone baigėsi įmonės gaminamų ir į rinką tiekiamų produktų degustavimu bei pristatymu. Degustacijos metu personalo skyriaus darbuotojos pristatė praktikų ir karjeros galimybes bendrovėje ,,Vilniaus paukštynas“ bei visoje „KG Group“ įmonių grupėje. Studentai galėjo pabendrauti su įmonėje dirbančiais specialistais, užduoti jiems rūpimus klausimus.

„Studentai iš įmonės išvažiavo labai laimingi, nes turėjo galimybę pamatyti technologinius procesus, paragauti įmonėje gaminamų produktų ir buvo maloniai nustebinti, nes gavo dovanėles su įmonėje gaminama produkcija“, – teigė dr. S. Alijošius.

Šį rudenį tai jau antroji LSMU studentų išvyka į bendrovės „Kauno grūdai“ įmonių grupei priklausančią įmonę (spalio pradžioje studijų programų „Veterinarinė maisto sauga“ ir „Maisto mokslas“ studentai lankėsi akcinėje bendrovėje „Kauno grūdai“). LSMU Karjeros centras nuolatos bendradarbiauja su socialiniais partneriais, siekdamas sudaryti sąlygas studentams atlikti praktiką įmonėse, viešinti darbo skelbimus, organizuoti studentų ekskursijas į įmones ir kitais abiem pusėms aktualiais klausimais.