Spausdinti

FBK „Kaunas“ ir LSMU bendradarbiavimą įtvirtino parašais

FBK „Kaunas“ ir LSMU bendradarbiavimą įtvirtino parašaisFutbolo bendruomenės klubas (FBK) „Kaunas“ ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.

Šia partneryste įstaigos sieks populiarinti futbolą, sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą tarp kauniečių, o Universiteto studentai Geltonai Žalių klube ne tik galės atlikti praktiką, bet ir prisidėti savo energija, mintimis bei darbais prie organizacijos veiklos.

Jau anksčiau keletas LSMU magistrantų savo žiniomis ir įgūdžiais yra prisidėję prie FBK „Kauno“ klubo. Ši sutartis dar labiau sutvirtins Geltonai Žalių ir Universiteto bendradarbiavimą.

„Neabejojame, kad šis bendradarbiavimas bus naudingas abiem šalims. Tikime, kad mūsų klubas taps vieta, kur savo praktines žinias galės panaudoti ne vienas Universiteto absolventas. Siekiame, kad mūsų klubo žaidėjų sveikata rūpintųsi tikri profesionalai“, – teigė FBK „Kauno“ direktorius V. Knyzelis.

Sutartį tarp dviejų šalių pasirašė FBK „Kauno“ klubo vadovas Valdas Knyzelis ir LSMU rektorius profesorius Remigijus Žaliūnas.

 

LSMU inf.