Spausdinti

Studentai kviečia dalyvauti blynų šventėje: esame tarsi LSMU šeima

Studentai kviečia dalyvauti blynų šventėje: esame tarsi LSMU šeimaPraėjus žiemos šventėms, vis dažniau svajojame apie pavasario vėją, žydinčius medžius ir saulės šilumą. Šiais metais žiemą išvyti telkiasi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentai, vasario 9-ąją organizuodami išskirtinę šventę ir nuoširdžiai kviesdami visą Universiteto bendruomenę prisijungti kartu.

Jurgita Miciulevičiūtė-Smeu kalbina LSMU Studentų laisvalaikio komiteto pirmininkę Inesą Navickaitę.

Kas organizuoja blynų šventę?

Šią gražią, pavasariu dvelkiančią šventę organizuoja Studentų atstovybė (SA) su visomis universiteto organizacijomis: Studentų odontologų asociacija (SOA), Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA), Visuomenės sveikatos studentų draugija (VSSD), Lietuvos psichologijos studentų asociacija (LIPSA), Veterinarijos akademijos Studentų asociacija (VASA), Užsienio studentų organizacija (KIMSU), Farmacijos mokslų studentų draugija (SFD), Studentų mokslinė draugija (SMD) ir korporacija ,,Fraternitas Lituanica et Patria“.

Kokią programą rengiate šiai šventei?

Renginio metu pasirodys du meno kolektyvai – ,,Bočiai“ ir ,,Linago“. Renginį ves studentai, įkūnijantys Lašininį ir Kanapinį. LSMU organizacijos vaišins renginio svečius arbatėlėmis ir blynais. SA kartu su kitomis organizacijomis ves žaidimus, kurių nugalėtojus apdovanosime rėmėjų ,,Stop&Go“, ,,Undinės“ bei ,,Blynčiaus“ įsteigtais prizais.

Ką kviečiate dalyvauti?

Dalyvauti kviečiame visą LSMU bendruomenę: gerbiamą rektorių su kolegomis, Tarptautinių ryšių centro komandą, Karjeros centro atstovus, Universiteto tarybą ir, žinoma, labai laukiame gausaus studentų dalyvavimo. 

Kuo ši šventė išsiskirs nuo praėjusių metų?

Šia tradicine švente bandysime suvienyti visus LSMU studentus bendram tikslui: norime, kad Universiteto organizacijos bendradarbiautų ir veiktų kartu, nes esame viena graži LSMU šeima, o bendradarbiavimo išties maža. Taip pat renginyje dalyvaus Kauno miesto folkloriniai ansambliai, prisidėti paraginome ir tarptautinius Universiteto atstovus, kuriuos norime supažindinti su tradicinėmis lietuvių šventėmis bei įtraukti juos į LSMU bendruomenės veiklą. 

Kaip vyksta pasirengimas?

Organizacijų prezidentai ir atstovai dalyvauja susirinkimuose ir yra atsakingi už blynų kepimą (korporacija „Fraternitas Lituanica et Patria“, LiMSA, VSSD), arbatėles (SMD, SFD, VASA), saldainius (SOA, LiPSA) bei programos įgyvendinimą ir vykdymą (SA). Taigi organizuojame tiek susitikimų, kiek jų reikia organizaciniams klausimams nuspręsti, skirstomės darbelius ir rengiamės šventei. Kaip LSMU SA laisvalaikio komiteto pirmininkė esu atsakinga už darbų paskirstymą organizacijoms ir mūsų atstovybės nariams. SA glaudžiai bendradarbiauja trys komitetai – Laisvalaikio, Marketingo (pirmininkas Karolis Karalaitis) ir Informacinis (pirmininkas Airimas Vasiliūnas), taip pat daug prisideda ir kartu dirba Studentų atstovybės prezidentas L. Jarukas. Nuoširdžiai tikime, kad šventė bus įspūdinga ir žiemą išvyti pavyks.

 

Jurgita Miciulevičiūtė-Smeu