Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 53
27
gegužės
10:48
Stojamieji egzaminai Švedijoje

Gegužės 16-21 dienomis Tarptautinių ryšių ir studijų centro (TRSC) tarptautinių programų koordinatorės Rūta Antanaitienė ir Greta Rozenbergaitė lankėsi Švedijoje, kur Gioteburge bei Stokholme buvo organizuoti net trys stojamieji egzaminai daugiau kaip 60 studentų.

26
gegužės
13:03
Tinklinio turnyras, skirtas LSMU Veterinarijos akademijos 80-mečiui

Gegužės 24 d. į LSMU Veterinarijos akademijos sporto salę rinkosi studentai tinklininkai iš VDU, ASU ir LSMU į tinklinio turnyrą, skirtą LSMU Veterinarijos akademijos jubiliejui.

25
gegužės
11:10
Seminaras „Parazitų sukeltų problemų sprendimas ekologiniuose ūkiuose“

Gegužės 18–19 d. LSMU Veterinarijos akademijoje vyko seminaras „Parazitų sukeltų problemų sprendimas ekologiniuose ūkiuose“ pagal Core Organic programą, parengtą 7-osios ES bendrosios programos ERA-NET, kurią remia LR ŽŪM kartu su kitų ES valstybių institucijomis, projekto pagrindu.

24
gegužės
14:22
LSMU studentas Martynas Girskis – Pasaulio pankrationo čempionas

Gegužės 15 d. Latvijos pankrationo federacijos ir Pasaulio profesionalų ir mėgėjų federacijos ATHLIMA surengtose Pasaulio taurės varžybose Rygoje Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentas Martynas Girskis tapo pankrationo čempionu.

24
gegužės
11:45
LSMU kuriamas įrodymais pagrįstos sveikatos priežiūros centras

Praėjusią savaitę Farmacijos fakultete įvyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) atstovų susitikimas dėl įrodymais pagrįstos sveikatos priežiūros centro steigimo.

19
gegužės
15:58
Nauja studijų programa LSMU!

Jau rugsėjį Lietuvos sveikatos mokslų universitete startuoja "Gyvensenos medicinos" visuomenės sveikatos krypties magistro studijų programa. Programa parengta bendradarbiaujant su JAV universitetais ir vienais žymiausių gyvensenos medicinos specialistų.

18
gegužės
13:32
Įvyko tradicinis teniso turnyras LSMU rektoriaus taurei laimėti

Vasariškai šiltą ir saulėtą antrąjį gegužės savaitgalį Kaune, Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centro teniso aikštyne, įvyko šeštasis teniso turnyras Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) rektoriaus taurei laimėti.

16
gegužės
10:40
Skelbiamas papildomas konkursas Erasmus+ dėstymo mobilumui

Liko dar 5 vietos Erasmus+ dėstymo mobilumui, todėl kviečiame Universiteto dėstytojus suskubti ir teikti paraiškas.

16
gegužės
10:26
Kaune susitiko kraujodaros kamieninių ląstelių transplantacijos ekspertai

Kaune įvyko tarptautinė konferencija „Autologinė kraujodaros kamieninių ląstelių transplantacija – dabartis ir ateities kryptys“. Pasaulinio lygio specialistai iš Vokietijos, Švedijos, Prancūzijos, Italijos ir Lenkijos aptarė dabartines šio gydymo būdo galimybes ir perspektyvas.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 53