Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 56
20
liepos
15:40
Kauno klinikose – pirmoji integruota operacinė Baltijos šalyse

Pirmoji Baltijos šalyse integruota operacinė įrengta Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikoje, tačiau jos privalumais galės naudotis ir kitų sričių chirurgai, būsimieji medikai ir tarptautinių mokymų dalyviai.

18
liepos
10:52
„Eurostatas patvirtina – Lietuvai reikia išmatuojamo valstybės tikslo“

Europos statistikos agentūros duomenimis, Lietuvoje 2016 sausio pirmąją buvo 2 mln 888,6 tūkst. gyventojų. Lyginant su 2015 m. sausio mėn buvusiais gyventojų skaičius sumažėjo 32,7 tūkst., ir tai yra didžiausias gyventojų skaičiaus mažėjimas Europoje.

15
liepos
09:23
Izraelyje vyko stojamasis egzaminas į LSMU

Liepos 5-7 d. Tel Avive Tarptautinių ryšių ir studijų centro tarptautinių programų koordinatorės Rūta Antanaitienė ir Laima Dobilienė organizavo stojamuosius egzaminus į studijas anglų kalba.

08
liepos
09:49
Prof. habil. dr. Daiva Rastenytė apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Liepos 6-osios – Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

29
birželio
16:49
Gyvūnų tyrimų centras: neribotos galimybės žmogaus ir gyvūnų sveikatos technologijų kūrimui

Š.m. birželio 27 d. Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) duris atvėrė vienintelis Lietuvoje Gyvūnų tyrimų centras, siekiantis tapti pripažintu Europoje ir atitikti gyvūnų gerovės ir su gyvūnais vykdomų mokslinių eksperimentų tarptautinius standartus bei rekomendacijas.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 56