Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 29
27
liepos
13:58
Gerumo ir vilties kelionė prasideda!

Liepos 28-ąją pasaulis mini Hepatito dieną, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šią klastingą ligą ir priminti apie virusinių hepatitų keliamas grėsmes sveikatai.

27
liepos
09:26
Kauno klinikose konsultuoja vienas geriausių kraujodaros kamieninių ląstelių transplantacijų specialistų pasaulyje iš Vokietijos

Penktadienį Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose lankėsi profesorius Dietgeris Niederwieseris, Leipcigo universiteto ligoninės Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovas.

27
liepos
09:05
Medicina ir vėl išlieka populiariausia studijų programa Lietuvoje

Vakar Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) paskelbė pirmuosius priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas rezultatus. Tad šiandien pakviestieji studentai jau nuo ankstyvo ryto užpildė universitetų ir kolegijų koridorius.

23
liepos
10:44
Epilepsija – ne vien tik traukuliai

Liepos 22-oji – Pasaulinė galvos smegenų diena, minima Pasaulio neurologų federacijos iniciatyva, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į galvos smegenų ligas ir jų profilaktiką. Šių metų dienos šūkis – „Epilepsija – tai daugiau nei vien tik traukuliai“.

16
liepos
16:04
Baigiamas įgyvendinti projektas „Telemedicinos taikymas Vakarų Lietuvos kardiologijai“

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos baigia įgyvendinti beveik ketverius metus trukusį projektą „Telemedicinos taikymas Vakarų Lietuvos kardiologijai“.

15
liepos
16:05
Tarp LR prezidentų stipendininkų – ir LSMU studentai

Liepos 14 dieną LR Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė sąrašą, kuriame išvardinti geriausi Lietuvos studentai, apdovanoti vardinėmis LR prezidentų stipendijomis. Tarp dvidešimt aštuonių atrinktų universitetų ir kolegijų studentų du yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) jaunuoliai.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 29