Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 10
16
gruodžio
11:08
2014 metų Lietuvos kardiologas – LSMU profesorius

Lietuvos kardiologų bendruomenė Lietuvos kardiologų draugijos ir Lietuvos širdies asociacijos metinėje konferencijoje kiekvienais metais renka Metų kardiologą. 2014-ųjų Lietuvos kardiologu išrinktas LSMU Kardiologijos klinikos profesorius Rimvydas Šlapikas.

12
gruodžio
14:55
Verslo, karjeros bei politikos lyderis Ramūnas Karbauskis susitiko su studentais

LSMU Veterinarijos akademijoje vyko Gyvulininkystės technologijos fakulteto pirmakursių susitikimas su Ramūnu Karbauskiu, Lietuvos agronomu, verslininku, ūkininku, politiku, mecenatu.

12
gruodžio
14:39
Geras regėjimas yra svarbus kiekviename gyvenimo žingsnyje

Būdami sveiki, retai susimąstome, kaip jaučiasi ir ką praranda tie, kurie nieko negirdi, prastai mato arba yra varginami skausmų ar kitų negalių.

11
gruodžio
13:03
Apžvelgta Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos 2013 m. patirtis

Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugija bei Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) organizavo 16-ąjį Lietuvos krūtinės ir širdies chirurgų draugijos suvažiavimą bei konferenciją „Lietuvos širdies ir krūtinės chirurgijos patirtis 2013 m.“

10
gruodžio
08:10
Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

Jau nuo 1988 m. gruodžio 1-osios dienos minima Pasaulinė AIDS diena. Raudonasis kaspinas – tarptautinis profilaktikos ir solidarumo su ŽIV infekuotais ir sergančiais AIDS žmonėmis simbolis.

09
gruodžio
08:30
Gerumo aukcionas

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kultūros centras kartu su Studentų atstovybe organizavo „Gerumo aukcioną“. Jo metu surinkti pinigai skirti Kauno klinikinės ligoninės Geriatrijos skyriui.

08
gruodžio
14:11
Prof. R. Gudas į čiurnos sąnario kremzlės defektą be pjūvių endoskopiškai įsodino išmaniąją membraną

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesorius, Kauno klinikų ortopedas traumatologas ir Lietuvos krepšinio rinktinės gydytojas Rimtautas Gudas į čiurnos sąnario kremzlės defektą be pjūvių endoskopiškai įsodino išmaniąją membraną.

05
gruodžio
12:35
LSMU EHEF studijų mugėje Delyje

ES iniciatyva Indijos sostinėje Delyje vyko Europos aukštojo mokslo paroda „European Higher Education Fair India 2014“. Tarp daugelio Europos aukštojo mokslo institucijų šioje parodoje dalyvavo ir LSMU, atstovaujamas Tarptautinių ryšių ir studijų centro prodekano Alvido Šarlausko.

05
gruodžio
08:56
Kėglių turnyras

Jau ne pirmus metus rengiamas „VetBoulingo“ turnyras suvienija ne vieną komandą kamuolių meistrų titului laimėti bei sukviečia įvairaus amžiaus ir skirtingos patirties turinčius kėglių žaidėjus parodyti savo gebėjimus. Šiais metais „VetBoulingo“ turnyrą Veterinarijos akademijos studentų asociacijos (VASA) nariai surengė. „Oazės boulinge“.

04
gruodžio
16:19
Profesorius iš Vokietijos: norint sportuoti visai nereikia eiti į sporto salę

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Sporto institutas suorganizavo išskirtinę tarptautinę konferenciją visiems ortopedijos, traumotologijos ir kineziterapijos specialistams. Konferencijoje dalyvavo daug Lietuvos ir užsienio specialistų, kurie pristatė naujas gydymo metodikas ir kineziterapijos tendencijas.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 10