Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 33
08
spalio
08:44
Kviečiame paminėti 25-ąjį LSMU tarptautinių studijų jubiliejų

Prieš 25-rius metus į Kauno medicinos akademiją (dabar jau Lietuvos sveikatos mokslų universitetą) atvyko studijuoti pirmieji užsienio studentai, pasirinkę medicinos studijų programą anglų kalba.

07
spalio
14:50
Veterinarijos akademijos architektūrinis ir istorinis paveldas kelia pasididžiavimą

Spalio 4 d. LSMU Veterinarijos akademijoje (VA) architektūrinėse ir istorinėse ekskursijose, lankėsi Architektūros ir urbanistikos tyrimų centro (AUTC) atstovai, istorikai, ir visi, besidomintys prieškario istorija ir norintys dar kartą sustiprinti savo ryšį su paveldosaugine architektūra.

07
spalio
09:51
Vasaros praktika užsienio ligoninėse (I dalis)

Vasarą daugelis tapatina su atostogomis. Mūsų Universiteto studentai į tolimiausius pasaulio kampelius vyksta ne tik poilsiauti, bet ir dirbti ligoninėse. Įdomiais pasakojimais apie vasaros praktiką egzotiškose šalyse dalijasi būsimieji gydytojai Edita Kreivėnaitė, Marius Ilekis ir Paulius Jaruševičius.

06
spalio
10:14
Baigtas naujasis Kauno klinikų laboratorinės diagnostikos korpusas

Rugsėjo mėnesį Kauno klinikose baigtas įgyvendinti projektas, skirtas laboratorinės diagnostikos infrastruktūrai gerinti. Pastatytas modernus laboratorijų pastatas ir atnaujinta klinikinių laboratorinių tyrimų infrastruktūra. Be to, Kauno klinikų specialistai kėlė kvalifikaciją Europos Sąjungos šalių universitetuose.

05
spalio
14:44
Mokslo metai prasidėjo linksmai ir tarptautiškai

Šiemet galime pasidžiaugti pagausėjusiu Erasmus studentų skaičiumi mūsų Universitete. Šiuo metu studijuoja arba atlieka praktiką 44 studentai iš Čekijos, Turkijos, Ispanijos, Italijos, Latvijos, Belgijos ir Prancūzijos. Dauguma studentų studijuoja Medicinos fakultete, kiti – Odontologijos, Veterinarijos, Farmacijos ir Slaugos fakultetuose.

05
spalio
13:48
Informacinis seminaras LSMU studentams apie studijas ir stipendijas Vokietijoje

Didžiausia pasaulyje akademinių mainų organizacija – Vokietijos akademinė mainų tarnyba (DAAD) – kviečia visų studijų programų LSMU studentus, jaunuosius mokslininkus, dėstytojus į informacinį seminarą apie studijų ir stipendijų galimybes Vokietijoje.

05
spalio
11:25
Gražiausius metus atidavęs mūsų Alma mater

Spalio 1-ąją visų gerbiamam prof. Ro­mu­al­dui Ba­se­vi­čiui, buvusiam Te­ori­nės me­di­ci­nos fa­kul­te­to de­ka­nui, sukanka 80 metų.

05
spalio
09:35
LSMU VA dėstytojai – vieni iš Pasaulinio pienininkystės kongreso organizacinių komitetų atstovų

Vilniuje, LITEXPO rūmuose, rugsėjo mėnesį vyko IDF (International Dairy Federation – Tarptautinė pienininkystės federacija) Pasaulinis pienininkystės kongresas. IDF yra svarbiausia viso pasaulio pieno pramonės atstovus vienijanti organizacija.

05
spalio
08:42
Pasaulinę širdies dieną – sėkmingai įgyvendinto kardiologijos projekto finišas

Minint Pasaulinę širdies dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose pristatyta per septynerius metus šalyje pasiekta pažanga, kovojant su širdies ir kraujagyslių ligomis.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 33