Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 13
30
sausio
15:37
Aukštųjų mokyklų mugėje LSMU pristatė net tris naujas studijų programas

Penktadienį visos Lietuvos moksleiviai sugužėjo į Kauno futbolo maniežą, kur vyko "Aukštųjų mokyklų mugė 2015". Šalies aukštosios mokyklos, tarp kurių ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), čia pasakojo apie studijų naujoves.

30
sausio
12:37
Europos gimdos kaklelio vėžio profilaktikos savaitė

„Jau nebe vienus metus paskutinę sausio savaitę minima Europos gimdos kaklelio vėžio profilaktikos savaitė. Šios savaitės renginiais norima atkreipti dėmesį į nemažėjantį sergamumą šia liga ne tik Europoje, ypač – Rytų Europos ir naujose ES šalyse narėse.

30
sausio
12:28
LSMU meno kolektyvams – aukščiausi mėgėjų kolektyvų kategorijos įvertinimai

LSMU tautinių šokių ansambliui „Ave vita“ ir mišriam chorui „Neris“ suteikta pirmoji (aukščiausia) kategorija, o tautinių šokių kolektyvui „Džigūnas“ – antroji kategorija.

29
sausio
09:31
Lietuvos gydytojų teniso sąjungos dvejetų turnyre – rekordinis dalyvių skaičius

Kaune įvyko trečiasis Lietuvos gydytojų teniso sąjungos ir Lietuvos gydytojų sąjungos organizuojamas dvejetų turnyras. Dvi dienas trukusiame turnyre šiemet dalyvavo rekordinis skaičius žaidėjų – 101 dalyvis iš visos Lietuvos.

28
sausio
14:22
Kauno garbės piliečio vardas suteiktas J. Brėdikiui

Kauno miesto taryba vienbalsiai pritarė siūlymui 2015 m. Kauno miesto Garbės piliečiu paskelbti kardiochirurgą, diplomatą, habilituotą biomedicinos mokslų daktarą Jurgį Brėdikį.

28
sausio
13:51
Tarptautinių ekspertų vizitas

Sausio viduryje LSMU Veterinarijos akademijoje lankėsi tarptautiniai ekspertai prof. dr. Vladimiras Krenas iš Čekijos mokslų akademijos Mikrobiologijos instituto, prof. habil. dr. Qendrimas Zebelis iš Vienos veterinarinės medicinos universiteto.

28
sausio
09:55
LSMU mokslininkei – LMA apdovanojimas už geriausią pranešimą

Lietuvos mokslų akademijos Biologijos, medicinos ir geomokslų skyriaus surengtoje Jaunųjų mokslininkų konferencijoje „BIOATEITIS: gamtos ir gyvybės mokslų perspektyvos“ už geriausią konferencijos pranešimą diplomu apdovanota LSMU ligoninės Kauno klinikų Akių ligų klinikos gydytoja oftalmologė dr. Daiva Stanislovaitienė.

27
sausio
13:13
Lektorius iš Belgijos: ergoterapija netrukus taps viena paklausiausių specialybių

Studentai iš Lietuvos ir penkių užsienio šalių susibūrė Kaune, kad galėtų pasisemti patirties iš žinomiausių specialistų. Lietuvos sveikatos mokslų universitete vyko profesiniai kursai IP IC4Life ("Innovation and Creativity for Life"), kuriuos organizavo žinomas ergoterapeutas iš Belgijos Erwinas Vanroue.

27
sausio
10:37
Kaip pasiekti sėkmę?

2015-uosius metus renginių ciklo „Susitikimas su Asmenybe“ organizatoriai pradėjo su trenksmu. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų mokslinės draugijos valdyba pakvietė į susitikimą su garbingu svečiu – Kauno klinikų Anesteziologijos klinikos vadovu prof. Andriumi Macu. Į renginį sugužėjo pilna auditorija LSMU studentų, rezidentų. Visi jie troško išgirsti profesoriaus sėkmės istoriją.

23
sausio
10:51
Metodika, pripažinta Europos ortopedų traumatologų konferencijoje: tikslesnis kelio sąnario endoprotezavimas

LSMU MA Ortopedijos traumatologijos klinikos doktorantas Justinas Stučinskas, vadovaujamas LSMU MA Ortopedijos traumatologijos klinikos Endoprotezavimo sektoriaus vadovo prof. Šarūno Tarasevičiaus, atliko mokslinį tyrimą, lyginantį įprastinę (standartinę) kelio sąnario endoprotezavimo ir detalaus ikioperacinio radiologinio ištyrimo metodikas.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 13