Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 45
05
vasario
13:41
Studijų mugės gali tapti kelrodžiu švyturiu ateitiems specialistams

Jaunųjų abiturientų mokymosi krypties, universiteto ir studijų pasirinkimas dažnai pakloja pagrindą savarankiško gyvenimo ir karjeros pradžiai. Natūralu, kad jauniems žmonėms, renkantis studijas, dažnai iškyla įvairių klausimų, o gausus informacijos kiekis kartais paklaidina net tvirtai apsisprendusiuosius.

05
vasario
11:46
LSMU gimnazijos jauniausieji moka švęsti Valstybines šventes

Šių metų vasario 12-ąją Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) iškilmingai paminės Vasario 16-ąją.

05
vasario
11:40
LSMU tęsia bendradarbiavimą su Uzbekistano Respublika

Sausio 18–21 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Tarptautinių ryšių ir studijų centro dekanas prof. Ž. Padaiga kartu su LSMU ligoninės Kauno klinikų Inovacijų vertinimo ir diegimo tarnybos vadovu prof. D. Pavalkiu lankėsi Taškente (Uzbekistano Respublika).

05
vasario
11:27
Studentai kviečia dalyvauti blynų šventėje: esame tarsi LSMU šeima

Praėjus žiemos šventėms, vis dažniau svajojame apie pavasario vėją, žydinčius medžius ir saulės šilumą.

04
vasario
11:45
Kauno klinikos vykdys retoms onkologinėms ligoms skirtą projektą

Vasario 4-ąją pasaulis mini kovos su vėžiu dieną. Tačiau vėžys yra nevienalytė liga. Europos Sąjungoje apie 4 milijonus žmonių serga retomis onkologinėmis ligomis.

03
vasario
13:05
Unikalios žirgų operacijos LSMU

Visą sausį LSMU Stambiųjų gyvulių klinikoje (vadovas – prof. A. Kučinskas) buvo kruopščiai planuojama atlikti unikalią artroskopijos operaciją, kurios metu būtų atlikta ir eržilo kastracija.

03
vasario
12:50
Ketvirtasis mokytojo ir mokinio tinklinio turnyras

Sausio 31 d. LSMU VA sporto salėje vyko mokytojo ir mokinio tinklinio turnyras. LSMU prof. Loreta Šernienė didelė sporto entuziastė pasveikino dalyvius, palinkėjo įdomių varžybų.

03
vasario
09:37
Kauno klinikose atidarytas atnaujintas Hemodializių poskyris

Vasario 2 dieną, antradienį, Kauno klinikose duris atvėrė modernus Hemodializių poskyris. Dializės Kauno klinikų Nefrologijos klinikoje atliekamos jau beveik 50 metų.

03
vasario
09:03
Ultragarsinių tyrimų pažanga kelia medicinos perversmą

Išmaniosios technologijos į priekį veržiasi ne tik IT srityje, bet ir – medicinoje. Ultragarsinių tyrimų pažanga sukėlė tikrą perversmą: ultragarso būdu išgaunami vaizdai yra daug tikslesni, o moderni tyrimo technologija leis juos išsiųsti į bet kuriame mieste esančią kliniką.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 45