Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 30
02
rugsėjo
18:26
01
rugsėjo
08:41
Rugsėjo 1-ąją LSMU spalvos užtvindė Kauno senamiestį

Mokslo ir žinių šventę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto akademinė bendruomenė tradiciškai paminėjo iškilmingu renginiu. Kaip ir kiekvienais metais LSMU dalyvavo mokslo metų pradžiai skirtoje eisenoje, tačiau šiemet ši renginio dalis tapo išskirtinė – šventiniame parade vieningai dalyvavo ir daugelis Kauno miesto aukštųjų mokyklų.

26
rugpjūčio
13:04
Kaune vyksta jungtinis Europos fiziologų asociacijos ir Baltijos šalių fiziologų draugijų susitikimas

Rugpjūčio 26-29 dienomis Kaune vyksta Europos fiziologų asociacijos ir Baltijos šalių fiziologų draugijų susitikimas. Renginyje dalyvauja daugiau nei 300 dalyvių iš daugiau nei 35 pasaulio šalių – nuo Brazilijos iki Turkijos, nuo Norvegijos iki Pietų Afrikos ir Sudano.

17
rugpjūčio
17:47
Skelbiami bendrabutį gavusių LSMU studentų sąrašai

Sutarčių pasirašymas vyksta rugpjūčio 18-20 dienomis bendrabučiuose, priėmimo laikas 9.00 - 12.00val. ir 13.00 – 16.30val.

11
rugpjūčio
13:42
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokykla tapo gimnazija

Vos prieš dvejus metus duris atvėrusi ir savo istoriją pradėjusi kurti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vidurinė mokykla (LSMU mokykla) šią vasarą sulaukė džiuginančių naujienų.

03
rugpjūčio
09:04
Sveikatos priežiūros specialistai domėjosi telekardiologijos paslaugomis

Liepos 29 dieną įvyko seminaras, kurio metu pristatyti ketverius metus Kauno klinikų įgyvendinamo projekto „Telemedicinos taikymas Vakarų Lietuvos kardiologijai“ rezultatai. Į seminarą buvo pakviesti Vidurio ir Vakarų Lietuvos pirminės sveikatos priežiūros centrų bei 33 šalies ligoninių atstovai.

31
liepos
16:29
LSMU kviečia ruoštis pirmakursių fuksų stovykloms!

Kaip ir kiekvienais metais, abiturientai, kurie pasirašė sutartis su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU), be įvadinės savaitės renginių yra kviečiami dalyvauti ir tradicinėmis tapusiose FUKSŲ STOVYKLOSE. Šiemet tūkstantuką perkopusį pirmakursių būrį LSMU organizacijos kviečia net į tris visiškai skirtingas jaunimo stovyklas.

30
liepos
08:53
Prasidėjo antrasis pagrindinio priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapas

Liepos 29 – 31 d. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) vykdo antrąjį pagrindinio priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapą. Asociacijos internetiniame puslapyje www.lamabpo.lt pateikiami duomenys apie likusias laisvas valstybės finansuojamas vietas įvairių mokslų srityse.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 30