Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 15
05
kovo
13:44
Siekiama padidinti nuo gripo pasiskiepijusių nėščiųjų skaičių2

PSO Europos regioninis biuras kartu su LSMU ligoninės Kauno klinikų specialistais rengia nėščiųjų imunoprofilaktikos nuo gripo programą. Ši programa ne tik padės didinti pasiskiepijusių nuo gripo nėščiųjų apimtis, bet ir bus pavyzdys kitoms Rytų Europos šalims.

04
kovo
08:50
Naujų gerklų operacijų privalumas – tikslumas ir greitesnis sveikimas

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų gydytojai pirmą kartą Baltijos šalyse atliko dalies gerklų pašalinimo operaciją, naudodami lazerį. Tai pirma tokios didelės apimties operacija, atlikta be išorinių pjūvių.

03
kovo
15:31
Retų ligų diena 2015: „Diena iš dienos, ranka rankon“

Kaip ir kasmet, paskutinę vasario dieną pasaulis mini Retų ligų dieną. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose šiuo metu veikia penkiolika retų ligų centrų, kurių tikslas – garantuoti daugiaprofilinę specializuotą pagalbą retomis ligomis sergantiems pacientams.

02
kovo
14:20
Kaune studijuojantys užsieniečiai paskutinius litus kvietė atiduoti kilniam tikslui

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) studijuojantys užsienio studentai sugalvojo, kaip prasmingai panaudoti piniginėse ir taupyklėse likusius paskutinius litus ir centus.

26
vasario
17:55
LSMU Karjeros dienose – naudingi susitikimai ir šypsenos

Vasario 24 – 25 dienomis abiejų LSMU akademijų studentai rinkosi į didžiausią metų kontaktų mugę – LSMU Karjeros dienos 2015. Pasak organizatorių, tai puiki proga užmegzti dalykinius ryšius, gauti atsakymus į klausimus, susijusius su ateities profesija.

23
vasario
14:25
Kalbų ir edukacijos katedros galerijoje – nauja paroda

Kalbų ir edukacijos katedros darbuotojai, čia studijuojantys LSMU studentai ir Universiteto svečiai jau priprato prie nuostabių vaizdų. Nuo šių mokslo metų katedros patalpose atidarytoje galerijoje savo darbus jau eksponavo Kauno fotodraugijos menininkai ir jų kolegos iš Kėdainių fotografų draugijos.

23
vasario
14:55
Klinikinių situacijų žaidimas „SMD Hausas“ grįžta

Atsinaujinęs, jau tradiciniu tapęs SMD valdybos organizuojamas projektas „SMD Hausas“ subūrė gausų būrį entuziastingų studentų, siekiančių įrodyti, kad jie yra protingesni už daugeliui gerai pažįstamą serialo personažą daktarą Hausą.

20
vasario
14:47
Proelium cerebri

„Proelium cerberi“ yra vienas iš LSMU Studentų mokslinės draugijos (SMD) projektų, sukurtas ir pradėtas rengti dar 2012 m. pradžioje. Nuo tada kas mėnesį jis vis laukiamesnis svečias LSMU renginių kalendoriuje. Pastarajame žaidimo turnyre dalyvavo apie 300 dalyvių.

19
vasario
13:38
SOA nauja prezidentė

Įsibėgėjus 2015-iesiems metams, Studentų odontologų asociacija (SOA) nieko nelaukdama su jaunatvišku entuziazmu ir naujomis idėjomis kimba į darbus. Apie tai plačiau pasakoja naujoji SOA prezidentė antrakursė odontologė Morta Stasikėlytė.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 15