Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
11
sausio
13:16
eBooks on Cambridge Core

eBooks on Cambridge Core - tai medicinos, gyvybės mokslų, psichiatrijos, psichologijos sričių mokslinių tyrimų monografijos, vadovėliai, knygos medikams ir studentams.

09
sausio
15:27
Tai svarbu!

Mieli bibliotekos lankytojai, per sesiją dėl vietos stokos ribojame lankytojų iš kitų įstaigų aptarnavimą. Įeigos kontrolė veikia 18.00–7.00. Identifikavimo dokumentai - LSMU LPS ar ISIC.
Prašome gerbti vieni kitus ir laikytis tylos!

23
lapkričio
09:23
Bibliotekos informacija

Bibliotekoje įdiegta galimybė papildyti įeigos kontrolės sistemos duomenis. Galima naudotis įvairesniais identifikavimo dokumentais (LSP, ISIC, LSMU gimnazijos moksleivio pažymėjimas ir pan.), suteikiant galimybę įeiti į biblioteką naktinėmis valandomis ir savaitgaliais. Bibliotekos įėjimo kontrolės sistemoje nenuskaitomų jūsų dokumentų (LSP, ISIC, LSMU gimnazijos moksleivio pažymėjimas) duomenis registruojame 1 aukšte prie aptarnavimo stalo bibliotekos darbo laiku. Tarptautinis studento pažymėjimas (ISIC) turi būti su mikroschema.

19
spalio
14:08
EBSCO Open Dissertations

EBSCO Open Dissertations - atviros prieigos elektroninių tezių bei disertacijų talpykloje (virš 800 tūkst. tezių ir disertacijų) prieinamos ir LSMU disertacijos.

24
rugsėjo
14:41
Literatūra studijoms pagal modulio kodą

Rekomenduojamos studijų literatūros paieška galima pagal modulio kodą. Pateikiami pagrindinės ir papildomos rekomenduojamos literatūros sąrašai. Jei nežinote modulio kodo, jį galite rasti LSMU Virtualioji biblioteka / Modulių literatūra / Studijų modulių kodai (prie nuorodos „Ieškoti“).

30
rugpjūčio
13:25
28
lapkričio
15:37
Biblioteka primena

Mieli bibliotekos lankytojai, siekdami užtikrinti palankią aplinką mokymuisi prašome laikytis tylos! Taisyklių pažeidimo faktus fiksuosime jūsų paskyroje. Pakartotinai įspėtiems asmenims naudojimosi biblioteka teises apribosime.

26
rugsėjo
15:25
LSMU bibliotekos talpykla

LSMU bibliotekos talpykloje kaupiami, saugomi ir pateikiami skaitytojams LSMU autorių darbų visateksčiai e. dokumentai: knygos (monografijos, vadovėliai, mokomosios knygos ir kiti mokslo ar studijų leidiniai), moksliniai ir mokslo populiarinimo straipsniai, daktaro disertacijos ir jų santraukos, magistro darbai, studijų baigiamieji darbai, konferencijų dokumentai, vaizdo medžiaga, LSMU Leidybos namų išleisti leidiniai, kiti LSMU bibliotekos visateksčiai dokumentai.

05
vasario
08:33
Informacija LSMU bendruomenei dėl prisijungimo prie LSMU BIC informacijos sistemų

Įgyvendinant bendrojo prisijungimo prie visų LSMU informacijos sistemų paslaugą nuo 2015-02-05 visi registruoti skaitytojai (išskyrus Klinikų darbuotojus) prie bibliotekos informacijos sistemų (el. katalogo, virtualios bibliotekos, EzProxy) galės prisijungti tik naudodami bendrojo prisijungimo vartotojų vardus ir slaptažodžius.

02
vasario
09:16
Informacija LSMU bendruomenei dėl darbo eLABa talpykloje

Dėstytojams: Kaip peržiūrėti, patikrinti ir patvirtinti studento darbą eLABa talpykloje? Doktorantams ir magistrantams: Kaip įkelti studijų baigiamąjį darbą į eLABa talpyklą? Mokslininkams: Kaip įkelti ir tvarkyti mokslo publikaciją eLABa talpykloje? Kaip suformuoti savo mokslo publikacijų sąrašą ar ataskaitą?

Rodyti po: 10 20 30