Spausdinti

Testuojamos duomenų bazės

ovidddd.jpg (226x169, 183x44) 

Iki 2018 m. gegužės 6 d. prieiga prie LWW Total Access Book Collection (prieiga per Lippincott Williams & Wilkins / Books@Ovid). Kolekcijoje daugiau kaip 1300 knygų klinikinės medicinos, slaugos ir kt. mokslų tematika, įskaitant Doody’s Core Titles. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Prieinamų knygų sąrašas

Iki 2018 m. gegužės 6 d. prieiga prie slaugos ir gretutinės krypties mokslų duomenų bazės - Ovid Emcare (prieiga per Lippincott Williams & Wilkins / Ovid Emcare). Tai virš 3700 žurnalų slaugos vadybos ir administravimo, skubios pagalbos, reanimacijos ir intensyviosios terapijos, anesteziologijos ir skausmo medicinos, dietologijos ir mitybos bei kt. tematika. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

visiblebody.jpg (376x240, 346x35)

Iki 2018 m. gegužės 6 d. prieiga prie Visible Body Human Anatomy Atlas 2017 (prieiga per Lippincott Williams & Wilkins / Visible Body/ Human Anatomy Atlas). Tai mokymosi priemonė, naudojama žmogaus kūno sistemoms tirti; daugiau kaip 4600 anatominių struktūrų, įskaitant pagrindinius organus ir sistemas. Visas sistemos funkcijas palaiko Internet Explorer naršyklė. Svetainė suteikia galimybę įdiegti į kompiuterį 3D vaizdo grotuvą (Unity Web Player). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Plačiau apie Human Anatomy Atlas. 

tfebooks.jpg (regular, 237x47)

Iki 2018 m. balandžio 30 d. prieiga prie Taylor & Francis el. knygų kolekcijos. Tai žinomų leidyklų el. knygos biomedicinos, sveikatos mokslų, socialinių, humanitarinių bei kt. mokslų tematika.  Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

  pediatric-neurology-briefs-logo.jpg (regular, 170x85) 

Prieiga prie Pediatric Neurology Briefs. Žurnale apžvelgiami moksliniai tyrimai bei pristatomi tyrimų rezultatai vaikų neurologijos ir tarpdisciplininių mokslų srityse. Pateikiamos išsamios publikuotų straipsnių apžvalgos, papildomos komentarais, citatomis ir nuorodomis. Žurnalas skirtas neurologams, neurochirurgams, pediatrams, psichiatrams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.