Spausdinti

Testuojamos duomenų bazės

lexicomp8.png (200x126, 182x46) 

Iki 2018 m. gruodžio 4 d. prieiga prie Lexicomp duomenų bazės farmacininkams ir medikams, kurioje pateikiama klinikinė informacija farmacijos bei gretutinių mokslų tematika. Tai informacija apie vaistus ir vaistų sąveiką, vaistų ir veikliųjų medžiagų farmakologinį ir klinikinį poveikį, skaičiuotuvai, pacientų švietimas vaistų saugos klausimais ir kt. Prieiga iš LSMU MA kompiuterių.

Informacija apie Lexicomp mobiliąją prieigą

 

vetstream.png (376x240, 376x89) 

Iki 2018 m. gruodžio 17 d. suteikta prieiga prie  Vetstream duomenų bazės (Cambridge, UK), kurioje pateikta specializuota informacija gyvūnų sveikatos ir praktinio darbo klausimais, paremtais naujausiais mokslo pasiekimais ir technologijomis. Paiešką galima pradėti suaktyvinus bet kurį gyvūno logotipą. Leidėjai suteikė bandomąjį laikotarpį ir įsipareigojo po šios DB testavimo atlikti panaudos analizę. Kviečiame naudotis ir įvertinti šį  informacijos šaltinį. 

Prieiga iš LSMU VA kompiuterių. 

 

  pediatric-neurology-briefs-logo.jpg (regular, 170x85) 

Prieiga prie Pediatric Neurology Briefs. Žurnale apžvelgiami moksliniai tyrimai bei pristatomi tyrimų rezultatai vaikų neurologijos ir tarpdisciplininių mokslų srityse. Pateikiamos išsamios publikuotų straipsnių apžvalgos, papildomos komentarais, citatomis ir nuorodomis. Žurnalas skirtas neurologams, neurochirurgams, pediatrams, psichiatrams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.