Spausdinti

Testuojamos duomenų bazės

accessp.jpg (376x240, 376x68) 

Iki 2017 m. birželio 4 d. prieiga prie AccessPharmacy. Tai įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, skirta farmacijos bei gretutinių mokslų tematikai, ugdanti gebėjimus, reikalingus farmacinei veiklai. Duomenų bazėje, skirtoje studentams, gydytojams ir kitiems medicinos specialistams, vadovėliai, monografijos, studijų planai bei programos, įrodymais pagrįstos farmacijos naujienos, klinikinių atvejų analizė, laboratoriniai tyrimai bei testai, skaičiuotuvai, pacientų mokymo rekomendacijos, vaizdo medžiaga, vaistinių augalų bei maisto priedų duomenų bazė ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo. EZproxy.

Vaizdo medžiaga apie AccessPharmacy.

lp.jpg (zoomed, 186x68) 

Iki 2017 m. gegužės 31 d. prieiga prie Lippincott Procedures. Tai virš 1700 įrodymais pagrįstų klinikinių procedūrų ir įgūdžių vadovas, apimantis slaugos, kvėpavimo terapijos, intensyviosios terapijos, kineziterapijos tematiką. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, EZproxy.

 

ovidsp.jpg (regular, 202x76)

Iki 2017 m. gegužės 31 d. prieiga prie aukštai vertinamos slaugos ir gretutinės krypties mokslų duomenų bazės - Ovid Emcare. Tai žurnalai slaugos vadybos ir administravimo, skubios pagalbos, reanimacijos ir intensyviosios terapijos, anesteziologijos ir skausmo medicinos, dietologijos ir mitybos bei kt. tematika. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, EZproxy.

vcolor.jpg (226x169, 226x64) 

Iki 2017 m. gegužės 31 d. prieiga prie VisualDx (per Ovid) - klinikinių sprendimų palaikymo sistemos, skirtos rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius, ekspertų rekomenduojamus, diagnostikos, prognozės, prevencijos ir gydymo būdus. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, EZproxy.

 

lwwhealthlibrary.gif (200x200, 200x53) 

Iki 2017 m. gegužės 31 d. prieiga prie LWW Health Library (Integrated Basic Sciences Premium Collection). Tai vadovėliai, atlasai, vaizdo bei garso medžiaga, žinių patikros priemonės, klinikiniai atvejai, klinikiniai įgūdžiai ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, EZproxy.

 

dddgggg.jpg (376x240, 198x106) 

Iki 2017 m. birželio 30 d. prieiga prie De Gruyter leidyklos universalaus turinio el. žurnalų kolekcijos. Tai gyvybės mokslų (164), medicinos (135) ir kt. tematikos žurnalai. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, EZproxy.

 pediatric-neurology-briefs-logo.jpg (regular, 170x85) 

Prieiga prie Pediatric Neurology Briefs. Žurnale apžvelgiami moksliniai tyrimai bei pristatomi tyrimų rezultatai vaikų neurologijos ir tarpdisciplininių mokslų srityse. Pateikiamos išsamios publikuotų straipsnių apžvalgos, papildomos komentarais, citatomis ir nuorodomis. Žurnalas skirtas neurologams, neurochirurgams, pediatrams, psichiatrams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.