Spausdinti

Prenumeruojamos duomenų bazės

Paieška LSMU VB-oje

       PubMed  I  LSMU el. katalogas  LSMU mokslo publikacijos

Prieiga prie duomenų bazių. Prieiga be slaptažodžių prie prenumeruojamų DB galima tik iš LSMU kompiuterių tinklų. Visi LSMU bendruomenės nariai, norintys naudotis prenumeruojamų duomenų bazių informacija ne iš LSMU kompiuterių tinklų, gali pasirinkti nuotolinės prieigos paslaugas (EZproxy, VPN).

EZproxy. Naudojantis šia paslauga nereikia į savo kompiuterį diegti naujos programinės įrangos (kaip VPN atveju) ar keisti interneto naršyklės nustatymų. LSMU bendruomenės nariai prisijungia LSMU informacijos sistemų vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Negalėdami prisijungti kreipkitės į ITC darbuotoją Justiną Kasiulį – el. paštas: justinas.kasiulis@lsmuni.lt , tel. (8-37) 395803, viet. 1008.

VPNLSMU bibliotekos virtualus tinklas VPN (Virtual Private Network) - tai tinklo paslauga, kurios pagalba Lietuvos sveikatos mokslų universiteto darbuotojai ir studentai gali saugiai prisijungti prie universiteto kompiuterių tinklo.

Wi-Fi taip pat veikia LSMU Bibliotekoje ir informacijos centre. LSMU bendruomenės nariai prisijungia pagal universitete galiojančias  taisykles. Jeigu nepavyksta prisijungti prie Wi-Fi, tai su naudojamu įrenginiu prašome užeiti  į 105 kab. Daugiau informacijos: tel. (8 37) 39 60 49, viet. 5306.

   
   
AccessMedicine  Plačiau 
AccessPharmacy  Plačiau 
Acland’s Video Atlas of Human Anatomy Plačiau 
Annual Reviews Plačiau 
BioMed Central Plačiau 
BMJ Best Practice  Plačiau 
BMJ Journals Online Collection Plačiau 
British National Formulary Plačiau 
CABI (Nutrition and Food Sciences)  Plačiau 
CABI (Descriptions of Fungi and Bacteria)  Plačiau 
Cambridge Core 
Plačiau 
ClinicalKey  Plačiau 
Cochrane Library  Plačiau 
Ebook Central Academic Complete (buvusi Ebrary) Plačiau 
eBooks on EBSCOhost*  Plačiau
eBooks on Ovid (Books@Ovid)  Plačiau 
EBSCO Publishing   Plačiau 
Emerald Management eJournals Collection
Plačiau 
European Pharmacopoeia Plačiau 
HippoEM** Plačiau 
InCites Plačiau 
KTU el. knygos  Plačiau 
Lippincott Williams & Wilkins   Plačiau  
LWW Health Library
Plačiau 
Medline (PubMed) Plačiau 
Micromedex Plačiau  
Natural Medicines  Plačiau 
Nature  Plačiau 
NeoFax and Pediatrics (per Micromedex) Plačiau 
Oxford Medicine Online  Plačiau
Oxford Journals Collection  Plačiau 
PsycARTICLES (per EBSCOhost Plačiau 
RADPrimer Plačiau 
RefWorks  Plačiau  
RoshReview** Plačiau 
SAGE Journals Online  Plačiau 
ScienceDirect  Plačiau 
SpringerLink   Plačiau  
STAT!Ref Primal Pictures (Anatomy.tv)  Plačiau 
Taylor & Francis    Plačiau 
UpToDate  Plačiau 
VDU el. knygos  Plačiau 
Vitae Litera Plačiau 
Wiley Online Library  Plačiau
Laisva prieiga prie WOL žurnalų (2016 m.)  
   
* - Adobe Digital Edition instaliavimas ir knygų skolinimas (vaizdo įrašas)
** - Individuali prieiga Skubiosios medicinos rezidentūros studentams. 

Duomenų bazės suteikia ir mobilią prieigą.

LSMU BIC prenumeruojami leidiniai.

Bibliotekos ir informacijos centro Kompiuterių salėje (IV-ame aukšte) PC Nr.120 įdiegtas programinės įrangos SPSS Campus Professional Desktop paketas. VA bibliotekoje programa įdiegta 5 kompiuteriuosePrograminės įrangos paketas leidžia atlikti išsamų duomenų paruošimą ir statistines analizes. 

 
 

 

Informacijos tvarkymas su RefWorks. RefWorks - tai bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, skirtas mokslininkams, dėstytojams, studentams ir visiems tiems, kurie renka ir kaupia bibliografinę informaciją juos dominančiomis temomis. RefWorks leidžia išsaugoti informacijos šaltinių bibliografinę informaciją, juos rūšiuoti, redaguoti, atlikti įvestų įrašų paiešką, naudoti juos tekste, sudaryti literatūros sąrašus. Vartotojai gali RefWorks įrankius integruoti į MS Word programą: nuorodas įterpti į tekstą ir rengti literatūros sąrašus pagal įvairius citavimo stilius. Juo gali naudotis visi LSMU bendruomenės nariai. Organizuojami mokymai RefWorks vartojimo klausimais. RefWorks vartotojo vadovas.

Naudojimasis informacija, nepažeidžiant autorių teisių. Informacija iš prenumeruojamų duomenų bazių turi būti naudojama tik mokslo, studijų ar savišvietos tikslais. Informacija gali būti kopijuojama (perkeliama į kompiuterį, spaudinama ir pan.) tik nedideliais kiekiais.Griežtai draudžiama kopijuoti informaciją ištisai, perduoti duomenis tretiesiems asmenims, kelti į internetą ar naudoti komerciniais tikslais. Lietuvoje autorių teises gina LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas.

Jei nepavyksta prisijungti prie prenumeruojamų duomenų bazių, tai rekomenduojame pasitikrinti, ar naudojate naujausią interneto naršyklės versiją. Jei interneto naršyklė nurodo, kad naudojamo saugumo sertifikato laikas baigėsi, tai patikrinkite, ar jūsų kompiuteryje nustatyta teisinga data. Jei ne, tai pakeiskite ar sutikite su saugumo išimtimi. Bandykite prisijungti su kita interneto naršykle (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ar kt.).

 

 

 

517_amedicine.png (zoomed, 128x31)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

AccessMedicine - klinikinės medicinos informacijos šaltinius apjungianti DB, leidžianti studentams, gydytojams, mokslininkams bei kitiems sveikatos priežiūros specialistams susipažinti su daugiau kaip 60 pavadinimų vadovėliais ir atlasais, tūkstančiais nuotraukų bei iliustracijų, medicinos diagnostikos priemonėmis, diagnozauru (diagnozių tezauru), ekspertų konsultacijomis, integruota vaistų duomenų baze, įrodymais pagrįstos medicinos naujienomis klinikiniams tyrimams bei klinikinei praktikai. Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Registruotiems vartotojams suteikiamos papildomos galimybės.

AccessMedicine vartotojo vadovas. AccessMedicine vadovėliai.

 

accessp.jpg (376x240, 376x68) kuriameimage_portrait.jpg (regular, 100x40)

AccessPharmacy - įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, skirta farmacijos bei gretutinių mokslų tematikai, ugdanti gebėjimus, reikalingus farmacinei veiklai. Duomenų bazėje, skirtoje studentams, gydytojams ir kitiems medicinos specialistams, vadovėliai, monografijos, studijų planai bei programos, įrodymais pagrįstos farmacijos naujienos, klinikinių atvejų analizė, laboratoriniai tyrimai bei testai, skaičiuotuvai, pacientų mokymo rekomendacijos, vaizdo medžiaga, vaistinių augalų bei maisto priedų duomenų bazė ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, EZproxy.

Vaizdo medžiaga apie AccessPharmacy. Knygų sąrašas (*.xls).

 

aclands-1.png (zoomed, 429x79) 

Acland‘s Video Atlas of Human Anatomy - virš 300 mokomųjų vaizdo įrašų (3D), perteikiančių žmogaus kūno sandarą, anatomines struktūras ir atliekamas funkcijas, žodynas, žinynas, patikros ir kt. priemonės, skirtos anatomijos dėstymui ar mokymui (paskaitose, laboratoriniams darbams ir pan.). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy.

Acland‘s vartotojo vadovas. Acland‘s vartotojo vadovas (anglų k.).

 

525_arevue2.png (regular, 200x69)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Annual Reviews - recenzuojamų apžvalginių žurnalų DB. Prenumeruojami tik biomedicinos ir gyvybės mokslų kolekcijos (Biomedical/Life Sciences Collection) žurnalai; pateikiamas didelis jų archyvas. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN. Žurnalų sąrašas.

Annual Reviews mokymo medžiaga.

 

biomedcentral.gif (226x169, 226x44) 

BioMed Central yra pirmasis STM (Sciene, Technology and Medicine – Mokslo, technologijų ir medicinos ) srities atviros prieigos žurnalų leidėjas. BioMed Central priklauso Springer Science+Business Media, taip pat palaiko SpringerOpen platformą. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

BioMed Central vartotojo vadovas.

 

logo-best-practice-free.png (226x169, 226x45)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

BMJ Best Practice - įrodymais pagrįstos klinikinės informacijos ir klinikinių sprendimų paramos priemonė, padedanti sveikatos priežiūros specialistams, mokslininkams, studentams rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius, ekspertų rekomenduojamus, diagnostikos, prognozės, prevencijos ir gydymo būdus. Prieiga iš LSMU, kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

BMJ Best Practice vartotojo vadovas.

Mokymo medžiaga studentui.

Mokymo medžiaga gydytojui.

 

bmj1.jpg (regular, 500x295)bmj2.gif (regular, 195x46)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

BMJ Journals Online Collection - visateksčių mokslinių el. žurnalų rinkinys. Žurnalų tematika apima mediciną, sveikatos priežiūrą, klinikinius tyrimus, klinikinę praktiką, įrodymais pagrįstos medicinos naujienas ir pan. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Plačiau apie BMJ Journals OnlineŽurnalų sąrašas.

 

britishformulary.jpg (zoomed, 209x83) 

British National Formulary - Jungtinės Karalystės (JK) farmacijos žinynas, informuojantis apie bendruosius nuostatus  ir įteisintus paskelbtus normatyvinius reikalavimus vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams. Žinynas skirtas gydytojams, farmacininkams bei kitiems sveikatos priežiūros specialistams, kuriems aktuali šiuolaikinė informacija apie vaistinių preparatų bei vaistinių medžiagų klinikinį pritaikymą, dozavimą, saugumą, tarpusavio sąveiką ir šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt. Prieiga 1 vartotojui iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy.

 

cabilogo.jpg (226x169, 226x138)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

CAB International (CABI) - duomenų bazė, aprėpianti žemės ūkio ir miškininkystės mokslų, maisto ir mitybos mokslų, gyvūnų mokslo, veterinarijos, veterinarinės medicinos, aplinkotyros tematiką. Mums prieinamas duomenų bazės turinys: Nutrition and Food Sciences (mitybos ir maisto mokslo bei tapdisciplininių taikomųjų mokslų tematika: santraukos, apžvalgos, visateksčiai dokumentai, naujienos ir kt.), Descriptions of Fungi and Bacteria (autoritetingas informacijos šaltinis apie virš 2000 grybelių, bakterijų bei kitų taksonų rangus). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Nutrition and Food Sciences vartotojo vadovas. Nutrition and Food Sciences mokymo medžiaga (vaizdo įrašai), Descriptions of Fungi and Bacteria mokymo medžiaga (vaizdo įrašai).

 

cambridge_core.jpg (226x169, 226x79)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Cambridge Core - virš 70 visateksčių referuojamų žurnalų kolekcija biomedicinos ir veterinarijos mokslų tematika. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

 

cninick.jpg (200x126, 200x39) kuriame.jpg (226x169, 100x40)

ClinicalKey - universali, nuolat atnaujinama, klinikiniais įrodymais pagrįsta medicinos duomenų bazė. Tai svarbus informacijos šaltinis  mokslininkams, įvairių specialybių gydytojams ir kitiems medicinos specialistams, studentams. Knygos, monografijos, informaciniai leidiniai, žurnalai, medicinos ir chirurginių procedūrų iliustracijos bei vaizdo įrašai, pacientų mokymo rekomendacijos, informacija apie vaistus bei vaistų sąveiką, klinikinės-praktinės apžvalgos, informacija apie klinikinius atvejus bei klinikinių ir eksperimentinių tyrimų rezultatai, diagnostikos bei gydymo rekomendacijos suteikia galimybę rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius diagnostikos bei gydymo būdus. Informacija suskirstyta pagal klinikinės medicinos sritis. Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, EZproxy.

Daugiau apie ClinicalKey.

Plačiau apie ClinicalKey (vaizdo įrašas).

Žurnalų sąrašas.

ClinicalKey el. knygos (xls).

 

550_cohrane5.jpg (226x169, 200x34)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

 

Cochrane Library - pagrindinė įrodymais pagrįstos medicinos (Evidence-based medicine) duomenų bazė, kurią sudaro visatekstės Kochrano sisteminės apžvalgos, kontroliuojamų tyrimų registras CENTRAL, kitų apžvalgų duomenų bazė DARE, sveikatos technologijų įvertinimo duomenų bazė HTA, ekonominio įvertinimo duomenų bazė NHS EED, Kochrano metodologinių studijų registras ir kt. Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Cochrane Library vartotojo vadovas.

Mokymo medžiaga apie Cochrane Library.

 

ebook_centrals.png (200x200, 200x41)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Ebook Central Academic Complete (buvusi Ebrary) - universalios tematikos visateksčių elektroninių dokumentų duomenų bazė, tiesiogiai bendraujanti su daugiau kaip 450 leidyklų. Skaitmeninio turinio produktai: vadovėliai, knygos, atlasai, ataskaitos, pranešimai bei kiti autoritetingi dokumentai. Prenumeruojamos Health & Medicine, Science & Technology el.knygų kolekcijos. Jeigu knygą pageidaujate pasiskolinti, tai būtina registruotis ir turėti Adobe Digital Editions programą. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Daugiau apie Ebook Central (vaizdo įrašas).

Nemokama Adobe Digital Editions programa.

 

552_ebooks7.png (376x240, 100x50)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

eBooks on EBSCOhost - duomenų bazėje įvairių mokslo sričių (medicinos, ekonomikos, socialinių mokslų, žemės ūkio ir kt.) el. knygos. Mobili prieiga galima tik turint programą Adobe Digital Edition (siunčiantis programą, vartotojo prašoma prisiregistruoti: suteikiamas Adobe ID) bei prisiregistravus eBook Collection (EBSCO) duomenų bazėje.

eBooks vartotojo vadovas.

Nemokama Adobe Digital Editions programa.

Plačiau apie paslaugą (anglų kalba). Suderinamų mobilių įrenginių sąrašas. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Knygų skolinimasis iš EBSCO  

EBSCO ebooks: paieškaskolinimasisknygos mobiliuose įrenginiuose.

 

ovidbooks.jpg (zoomed, 140x138)

eBooks on Ovid (Books@Ovid) - 20 el. knygų elgesio ir socialinių mokslų, klinikinės medicinos, sveikatos specialistų, slaugos ir kt. temomis. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy.

Knygų sąrašas

 

617_ebsco7.jpg (regular, 128x50)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

EBSCO Publishing - visateksčių straipsnių DB. Susideda iš kelių DB: Academic Search Complete, Health Source, Medline, Clinical Pharmacology ir kt. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

EBSCO Publishing pagalba.

EBSCO Publishing mokymo medžiaga.

EBSCO Open Dissertations - atviros prieigos elektroninių tezių bei disertacijų talpykloje (virš 800 tūkst. tezių ir disertacijų) prieinamos ir LSMU disertacijos.  

 

619_regular_emerald_mini.jpg (regular, 200x62)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Emerald Management eJournals Collection - visatekstė verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų bei gretutinių krypčių mokslinės informacijos duomenų bazė. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

Emerald Management pagalba.

Emerald mokymo medžiaga.

 

ef.gif (regular, 220x113) 

European Pharmacopoeia - tai vadovas, skirtas įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams ir kt. Registruotis iš LSMU kompiuterių tinklų. Prieiga 200 vartotojų (100 - vienu metu) iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų. Patogiausia naudotis „Internet Explorer“ naršykleNaršyklė Google Chrome nepalaiko visų funkcijų; prieiga negalima. 

Registracijos vadovas.

Vartotojo vadovas.

 

hhhhh.jpg (250x170, 250x81) 

HippoEM - interaktyvus mokymosi šaltinis skubiosios medicinos klinikinės praktikos klausimais. Pateikia apie 60 val. vaizdo, garso bei tekstinės informacijos savarankiškam mokymuisi, šimtus aukštos kokybės ABEM (American Board of Emergency Medicine) pavyzdžio klausimų su paaiškinimais ir patarimais praktiniaim darbui. Prie kiekvienos temos yra testas, kurį atlikus sužinomas pateiktų būtinų žinių įsisavinimo lygis. Individuali prieiga Skubiosios medicinos rezidentūros studentams.

 

incites.png (226x169, 154x35) 

InCites - individualizuota, citavimo duomenų paieška bei analize pagrįsta mokslinių tyrimų vertinimo priemonė, leidžianti analizuoti ir vertinti mokslinių tyrimų veiksmingumą, autorių, institucijų, mokslo krypčių, šalių produktyvumą, specializaciją, bendradarbiavimą, įtaką, tendencijas, parengti tyrimų rezultatų ataskaitas ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų (būtina asmeninė registracija).

Plačiau apie InCites. InCites Benchmarking & Analytics Youtube kanalas (16 vaizdo įrašų).

Journal Citation Report (InCites platformoje) - žurnalų citavimo duomenys (žurnalo cituojamumo rodikliai, mokslo krypties citavimo rodikliai, dažniausiai cituojami mokslo krypties žurnalai ir kt.), leidžiantys palyginti ir vertinti žurnalus tiek konkrečioje mokslo srityje, tiek kitų mokslų srityse ir kt.

Plačiau apie JCR. JCR Youtube kanalas (10 vaizdo įrašų).

Essential Science Indicators (InCites platformoje) - mokslininkų, institucijų, mokslo krypčių, šalių ir kt. vertinimo duomenys.

Plačiau apie ESI. ESI Youtube kanalas (8 vaizdo įrašai).

 

ktu.jpg (376x240, 143x85) 

KTU leidyklos „Technologija“ el. knygos (vadovėliai, mokymo priemonės, monografijos ir kt.). Prieinamos 174 el. knygos. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų. Knygų sąrašas.

 

630_regular_kluver_mini.jpg (226x169, 200x37)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Lippincott Williams & Wilkins - visateksčių mokslinių medicinos žurnalų duomenų bazė (per OVID - Wolters Kluwer Health sąsają). Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Žurnalų sąrašas.

 

lwwlibrary.jpg (250x170, 250x32)

LWW Health Library (Basic and Anatomical Sciences Premium Collection) - tai vadovėliai (ir vadovėlių archyvas), atlasai anatomijos, elgsenos mokslo, biochemijos, embriologijos, genetikos, histologijos, mikrobiologijos / imunologijos, neurologijos, patologijos / patologinės fiziologijos, farmakologijos, fiziologijos ir kt. tematika, vaizdo bei garso medžiaga, žinių patikros priemonės, klinikiniai atvejai, klinikiniai įgūdžiai ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy


 

632_regular_pubmed_thumb.png (regular, 128x45)

Medline (PubMed) - tai JAV nacionalinės medicinos bibliotekos (NLM) ir Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (National Center for Biotechnology Information, toliau - NCBI) biomedicinos mokslų bibliografinė duomenų bazė, pateikianti tiesiogines nuorodas į leidėjų viso teksto straipsnius ir sąsajas su bibliotekomis, prenumeruojančiomis tuos leidinius. Duomenų bazės PubMed įrašai taip pat turi sąsajų su 40 biologijos ir chemijos duomenų bazių, kurias kuria ir tvarko NCBI. Duomenų bazę PubMed sudaro per 27 mln. įrašų, moksliniai straipsniai indeksuojami iš virš 5 400 tarptautinių žurnalų, 80 proc. įrašų pateikiama su leidėjų santraukomis. Naujais įrašais duomenų bazė papildoma kasdien. Tai atvirosios prieigos duomenų bazė, prieinama pasaulio visuomenei nuo 1996 m. Duomenys yra parduodami komerciniams leidėjams, jie šių įrašų pagrindu kuria komercines viso teksto Medline duomenų bazes, pvz., EBSCO, Ovid ir kitas. Jungiantis per LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklus galima tiesioginė prieiga prie visateksčių straipsnių.

Mokymo medžiaga apie paiešką PubMed.

 

1608_170x260_micromedex-2.0-logo.png (226x169, 170x19)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Micromedex - ekspertų atrinkta ir įrodymais pagrįsta informacija apie vaistus ir kitas chemines medžiagas, vaistų dozavimą, farmakokinetiką, vaistų saugumą, tarpusavio sąveiką, klinikinį pritaikymą, šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt. Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Micromedex 2.0 for Nordic and Baltic users - Micromedex 2.0 informacija šiaurės ir Baltijos šalių vartotojams.

NeoFax and Pediatrics (per Micromedex) - pažangia pasaulio praktika bei moksliniais įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, skirta neonatologijos bei gretutinei tematikai. Informacija apie vaistus bei kitas veikliąsias medžiagas, vaistų tarpusavio sąveiką, vaistų dozavimo skaičiuoklės bei kitos priemonės suteikia galimybę rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius gydymo būdus.

 

naturalm.jpg (250x170, 250x59)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Natural Medicines - tai išsamus natūraliosios medicinos informacijos šaltinis, pateikiantis informaciją apie natūraliosios medicinos produktus, jų naudojimo efektyvumo ir saugumo mokslinį įvertinimą bei netradicinius, alternatyviuosius ir integruotus gydymo būdus. Joje pateikiama įvairiapusė informacija apie daugiau nei 72 000 visame pasaulyje gaminamų natūraliosios medicinos produktų, iš daugiau nei 1 000 monografijų; vartotojai gali naudotis interaktyviais natūralių produktų efektyvumo, nepageidaujamo poveikio, natūralių produktų ir vaistų tarpusavio sąveikos patikros įrankiais ir kt. Prieiga 9 vartotojams (vienu metu) iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Daugiau apie Natural Medicines (vaizdo įrašas).

 

1507_250x170_nature.jpg (zoomed, 250x42)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Nature - savaitinis, tarptautinis mokslo žurnalas, vienas iš labiausiai cituojamų tarpdisciplininių mokslo žurnalų pasaulyje. Nature publikuoja geriausius recenzuojamus tyrimus mokslo ir technologijų srityse, atsižvelgiant į jų svarbą, originalumą, tarpdisciplininį kontekstą, savalaikiškumą, teikia autoritetingas, įžvalgias naujienas ir interpretacijas mokslininkams ir plačiajai visuomenei. Prieiga iš LSMU MA ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Prieinami žurnalai: Bone Marrow Transplantation, British Journal of Cancer, EyeLeukemia,  Nature GeneticsNature MedicineNature NeurosciencesNature Reviews Drug Discovery

 

oxmed.jpg (376x240, 376x42)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Oxford Medicine Online - tai virš 700 knygų, vadovėlių, vadovų ir kt., skirtų studentams, rezidentams bei medikams klinicistams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy. Leidinių sąrašas (xls).

Oxford Medicine Online vartotojo vadovas.

Plačiau apie Oxford Medicine Online. Oxford Medicine Online mokymo medžiaga.

 

2017_oaj.jpg (zoomed, 334x52)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Oxford Journals Collection - duomenų bazę sudaro virš 280 pavadinimų daugelio tarptautinių mokslinių draugijų el. žurnalai gamtos, medicinos, matematikos ir fizikos, socialinių, humanitarinių, teisės mokslų temomis. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.

 

psyc.png (226x169, 169x169) kuriame.jpg (226x169, 100x40)

 

PsycARTICLES (per EBSCOhost) - recenzuojami moksliniai straipsniai bendrosios, taikomosios (darbo, sporto, valdymo ir kt.), specialiosios, klinikinės psichologijos tematika iš virš 80 Amerikos psichologų asociacijos ir giminingų organizacijų žurnalų. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.

PsycARTICLES vartotojo vadovas.

 

rad-primer_logo.jpg (200x200, 200x33) 

RADPrimer – tai interaktyvi radiologijos mokymosi programa, padedanti savarankiškai ruoštis baigiamiesiems egzaminams, nuolat sekanti ir analizuojanti besimokančiųjų progresą. Programa suteikia galimybę atlikti savo žinių ir įgūdžių patikrinimo testus: anatomijos, diagnostikos, diferencinės diagnostikos, fizikos, saugumo, kriterijų tinkamumo srityse (daugiau nei 7000 klausimų). Yra mokslinių duomenų apie kompiuterizuoto simuliacinio mokymosi naudą, kompiuterinės mokymosi programos naudojamos kariuomenėje, aviacijoje, medicinoje, mokantis praktinių ir problemų sprendimo įgūdžių. Prieiga LSMU radiologijos rezidentams ir dėstytojams (individuali prieiga 9 rezidentams ir neribotai dėstytojams).

 

639_regular_ref_mini.jpg (200x126, 200x46)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

RefWorks - bibliografinės informacijos tvarkymo programa, leidžianti išsaugoti informacijos šaltinių bibliografinę informaciją, juos rūšiuoti, redaguoti, atlikti įvestų įrašų paiešką, naudoti juos tekste, sudaryti literatūros sąrašus. Vartotojai gali RefWorks įrankius integruoti į MS Word programą: nuorodas įterpti į tekstą ir rengti literatūros sąrašus pagal įvairius citavimo stilius. Kai užsiregistruosite ("Sign up for an New Account","Create Account"), tai jums bus atsiųstas el.laiškas su nuotolinės prieigos kodu. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Organizuojami mokymai RefWorks vartojimo klausimais.

Vartotojo vadovas.

RefWorks kanalas youtube.

 

rrrrr.jpg (zoomed, 330x70) 

RoshReview -  tai mokymosi programa, pateikianti svarbiausią šiuolaikinę informaciją, padedančią gerai pasiruošti skubiosios medicinos specialybės egzaminams. Temos ir klausimai yra ruošiami ir nuolat koreguojami pagal ABEM (American Board of Emergency Medicine) programą. DB skirta Skubiosios medicinos gydytojams rezidentams savarankiškam mokymuisi bei įgyjamų žinių patikrai testų klausimais, tai pat jų vadovams, galintiems stebėti savo residentų mokymosi pažangą, įgyjamų žinių lygį ir kokybę. Individuali prieiga Skubiosios medicinos rezidentūros studentams.

 

sage.jpg (226x169, 202x30)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

SAGE Journals Online - daugiau kaip 700 pavadinimų visateksčių žurnalų sveikatos mokslų, gyvybės ir biomedicinos mokslų, medžiagotyros ir medžiagų inžinerijos, socialinių bei humanitarinių mokslų tematika. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy.

Žurnalų sąrašas (.xls)

SAGE Journals Online pagalba.

SAGE Journals Online vartotojo vadovas.

 

spring.jpg (226x169, 194x39)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

ScienceDirect - daugiau nei 2000 pavadinimų visateksčių Freedom Collection žurnalų . Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas

Žurnalas "The Journal of Thoracic and Cardiovascular Surgery" prieinamas ScienceDirect DB su vartotojo vardu ir slaptažodžiu iš LSMU kompiuterių tinklų.

Duomenų bazėje ScienceDirect prieinamos el. knygų kolekcijos. Paieškoje reikia pažymėti "Show full-text available only". Žalias simbolis žymi prieinamas knygas.

ScienceDirect vartotojo vadovas.

ScienceDirect pagalba ir mokymo medžiaga.

ScienceDirect prisijungimas.

 

645_regular_springer_mini.jpg (regular, 198x53)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

SpringerLink - prenumeruojama visateksčių žurnalų ir knygų DB. Galima prieiga prie daugiau kaip 450 pav. medicinos srities žurnalų. Nuo 2007 m. prenumeruojame ir daugiau nei 250 pavadinimų Springer leidyklos e. medicinos srities (medicina ir visuomenės sveikata, radiologija, onkologija, kardiologija ir kt.) knygų. Prieiga prie prenumeruojamų visateksčių žurnalų ir knygų žymima žalios spalvos žyma ir galima iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.

Knygų sąrašas.

SpringerLink mokymo medžiaga (vaizdo įrašai).

 

anatomytv.jpg (regular, 305x74)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

STAT!Ref Primal Pictures (Anatomy.tv) - Tai 3D formato mokomieji vaizdo įrašai bei kitos įvairialypės informacijos priemonės, perteikiančios žmogaus kūno sandarą, lyginančios anatomines struktūras, atliekamas funkcijas, suteikiančios galimybę atlikti savo žinių bei įgūdžių patikrą ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, Ezproxy.

Vartotojo vadovas.

Vaizdo įrašai (Youtube kanalas).

  

646_regular_taylor_mini.jpg (226x169, 169x40)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Taylor & Francis - universalios tematikos akademinių mokslo žurnalų duomenų bazė. Prieiga į LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

TF Medical Library Collection žurnalų sąrašas (iki 2019-12-31)

TF SHH Library and S&T Library žurnalų sąrašas.

Taylor & Francis atvirosios prieigos žurnalų sąrašas.

Mokymo medžiaga.

 

1956_regular_pupo.jpg (regular, 172x52) kuriame.jpg (226x169, 100x40)

UpToDate - tai išsamus, patikimas, pastoviai atnaujinamas, įrodymais pagrįstas klinikinės medicinos informacijos šaltinis, pateikiantis daugiau nei 9000 temų iš 19 medicinos sričių: alergija ir imunologija, akušerija, chirurgija, dermatologija, endokrinologija ir diabetas, gastroenterologija ir hepatologija, ginekologija ir moters sveikata, hematologija, infekcinės ligos, intensyvi terapija ir miego medicina, nefrologija ir hipertenzija, neurologija, onkologija, pediatrija, psichiatrija, pulmonologija, reumatologija, suaugusiųjų ir vaikų skubi medicinos pagalba, suaugusiųjų pirminė sveikatos priežiūra ir vidaus ligų medicina, širdies ir kraujagyslių medicina, šeimos medicina, vaistų informacija. Ruošiamos ir kitos temos. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Plačiau.

UpToDate vartotojo vadovas.

Mokymo medžiaga.

 

vdu_logo.jpg (200x200, 200x73) 

VDU el. knygos - VDU leidyklos elektroninių knygų kolekcija (74 knygos). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Knygų sąrašas.

 

vitae_litera.jpg (zoomed, 100x57) 

Vitae Litera - lietuviškų elektroninių knygų kolekcija biomedicinos mokslų tematika (91 knyga, kolekcija nuolat papildoma). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Knygų sąrašas.

 

2298_zoomed_wlogo.jpg (regular, 198x46)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Wiley Online Library (Wiley-Blackwell) – tai universalios tematikos daugiau kaip 800 žurnalų kolekcija (STM Collection). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Laisva prieiga prie geriausių 2016 m. Wiley Online Library žurnalų: visi žurnalai, medicina.

Žurnalų sąrašas

Vartotojo vadovas.

Mokymo medžiaga.